PRODUCENT MEBLI TAPICEROWANYCH

Zapraszamy Państwa do skorzystania z szerokiej oferty naszego sklepu, gdzie przygotowane przez nas artykuły uświetnią wnętrza Waszych domów.

Jako producent mebli tapicerowanych skórzanych do salonu i innych pomieszczeń, dostarczamy stylowe i modne narożniki, fotele, kanapy, sofy oraz wiele innych elementów wyposażenia.

UWAGA

PRZED ZAKUPEM PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ Z ZASADAMI GWARANCJI UMIESZCZONYMI W ZAKŁADCE RODO / WARUNKI GWARANCJI

RODO / WARUNKI GWARANCJI

https://valldimeble.olx.pl/

 

 

Nasza kolekcja

Vivalldi Meble to jednak nie tylko producent mebli tapicerowanych . Firma posiada ogromne doświadczenie w tak wymagających dziedzinach jak naprawa i renowacja mebli tapicerowanych. Dzięki doświadczeniu i zamiłowaniu jesteśmy wstanie odnowić każdy, nawet bardzo zniszczony mebel. Restaurujemy antyki, stylowe meble tapicerowane a także meble nowoczesne. Zniszczona kanapa, sofa, fotel czy krzesło to dla nas wyzwanie, któremu potrafimy sprostać, przywracając im dawną świetność lub dając im „nowe życie” tworząc w oparciu o nie nowy design zgodny z Państwa życzeniem.

Zadowolenie Klienta jest naszym priorytetem dlatego tworzymy meble zwracając szczególną uwagę na solidność i jakość wykonania przy zachowaniu przystępnej ceny. Oferowane przez nas meble tapicerowane nadadzą pomieszczeniom niepowtarzalnego charakteru i zapewnią wypoczynek – wygodna kanapa, sofa czy fotel są nie do przecenienia po ciężkim dniu pracy.