O NAS

Meble VALLDI to firma rodzinna, w której produkcja, naprawa i renowacja mebli tapicerowanych opiera się o bogate doświadczenie jej właścicieli, zdobywane od kilkudziesięciu lat, wsparte ogromnym zaangażowaniem oraz pasją tworzenia mebli na miarę Państwa marzeń. Nieustannie poszerzamy nas asortyment tak aby sprostać wymaganiom rynku. Aby ułatwić Państwu wybór koloru oraz rodzaj tkaniny na meble tapicerowane próbnik wysyłamy drogą mailową lub na życzenie Klienta drogą pocztową prosto do domu aby mogli Państwo w spokoju obejrzeć, dotknąć, porównać i wybrać tkaninę na Państwa nowe meble tapicerowane.

Valldi Meble to jednak nie tylko producent mebli tapicerowanych . Firma posiada ogromne doświadczenie w tak wymagających dziedzinach jak naprawa i renowacja mebli tapicerowanych. Dzięki doświadczeniu i zamiłowaniu jesteśmy wstanie odnowić każdy, nawet bardzo zniszczony mebel. Restaurujemy antyki, stylowe meble tapicerowane a także meble nowoczesne. Zniszczona kanapa, sofa, fotel czy krzesło to dla nas wyzwanie, któremu potrafimy sprostać, przywracając im dawną świetność lub dając im „nowe życie” tworząc w oparciu o nie nowy design zgodny z Państwa życzeniem.

Zadowolenie Klienta jest naszym priorytetem dlatego tworzymy meble zwracając szczególną uwagę na solidność i jakość wykonania przy zachowaniu przystępnej ceny. Oferowane przez nas meble tapicerowane nadadzą pomieszczeniom niepowtarzalnego charakteru i zapewnią wypoczynek – wygodna kanapa, sofa czy fotel są nie do przecenienia po ciężkim dniu pracy.

Mieliśmy zaszczyt wystąpić w programie telewizyjnym i opowiedzieć naszą krótką historię, link do odcinka w poniższym linku :

https://bydgoszcz.tvp.pl/53063407/policzymy-sie-dla-polski-odc-63