RENOWACJA

Nasza firma nie tylko zajmuje się produkcją elementów wyposażenia, które wyróżniają się stylowym i modnym wyglądem, ale również praktycznością ich codziennego użytkowania. Specjalizujemy się również odnawianiem starych i zniszczonych elementów wyposażenia mieszkania. Renowacja mebli tapicerowanych i naprawa mebli skórzanych to nasza wieloletnia pasja, dlatego możemy pochwalić się portfolio, w którym znajdą Państwo zdjęcia przedstawiające proces transformacji.

Jak wygląda renowacja mebli skórzanych?

Decydując się na zakup skórzanych foteli, krzeseł lub narożników wierzymy, że będzie to inwestycja na lata. Użytkownicy pragną korzystać z nich jak najdłużej, dlatego warto zastanowić się nad usługą renowacji i naprawy kanap skórzanych, które uległy zniszczeniu. Naprawa kanap wypoczynkowych pozwoli przywrócić meblowi jego drugie życie. Nie tylko będzie wyglądał jak nowy – podkreślając wyjątkowy wygląd wnętrza, ale również zapewni nam wysokim komfort wypoczynku.

Renowacja mebli tapicerowanych, czy warto?

Profesjonalne usługi przeprowadzamy z odpowiednią dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Wykorzystywane w procesie renowacji kanap materiały oraz narzędzia są dopasowywane do oferowanych przez nas standardów. Zajmujemy się wymianą tkaniny lub skóry na nową, ewentualnie powierzoną przez klienta z uwzględnieniem ewentualnych napraw konstrukcji, a także wymianą pianek. Swoją szeroką ofertą dopasujemy do indywidualnych oczekiwań każdego klienta.

Naprawa mebli tapicerowanych – krok po kroku

Kanapa jest elementem wypoczynkowym, którego nie może zabraknąć w przestrzeni pokoju dziennego lub salonu. Do wykonania tapicerki przygotowywane są różnorodne materiały, które nie tylko są miłe w dotyku, ale również łatwe w utrzymaniu w czystości – coraz większą popularnością cieszą się modele wodoodporne. Decydując się na renowację starych i zniszczonych elementów wyposażenia, warto zastanowić się nad materiałami, które zostaną wykorzystane we wspomnianym procesie – to właśnie od nich zależy efekt oraz trwałość mebla.

Sprawdź efekty naszej pracy i zgłoś się do nas w celu zdobycia większej ilości informacji. Zapraszamy!

Renowacja [1]

Renowacja [2]

Renowacja [3]

Renowacja [4]

Renowacja [5]

Renowacja [6]komentarze

 1. Anna, Warszawa

  Firmę znalazłam w necie i tylko na podstawie zdjęć mebli sprzed i po renowacji zdecydowałam się na oddanie moich do renowacji.. były w stanie, delikatnie mówiąc, takim sobie, głównie z uwagi na działalność mieszkających że mną kotów, które zdecydowanie wolały meble od drapaków.. dzisiaj dojechały już po tenowacji.. I efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania.. mam nowy, przepiękny komplet lirka, jak prosto że sklepu, sofę i trzy fotele.. tym razem z kocioodporną, hydrofobową tkaniną.. cena całości bardzo przystępna, czekałam cztery tygodnie, tak jak umawiałam się przy składaniu zamówienia. Z czystym sumieniem i z całego serca polecam tę firmę.. I bardzo, bardzo dziękuję za pięknie wykonane stare/nowe meble..

 2. Dorota

  Szanowny Panie Waldemarze,
  Przede wszystkim bardzo dziękuję za szybkie, rzetelne wykonanie usługi. Narożnik nowy nie wyglądał tak ładnie, jak ten po renowacji. Dziękuję również za taborety.
  Chwalę się Pańską pracą i polecam usługi Pana Firmy?
  p.s. proszę również o przekazanie podziękowań dla Panów wnoszących narożnik: byli bardzo dzielni i bardzo uprzejmi!

 3. Emilia

  „Jestem bardzo zadowolona z renowacji kompletu, materiał tez bardzo ładny.”

 4. Renata

  Panie Waldemarze dziękuję jeszcze raz za przemiłą i fachową obsługę. Kanapa prezentuje się świetnie i jest bardzo wygodna. Z pewnością skorzystam jeszcze z usług Firmy. Pozdrawiam i życzę sukcesów !!!

 5. zagdan

  Szanowni Państwo chciałabym poddać renowacji skórzany komplet wypoczynkowy. Mieszkam w Krakowie. Jeśli to możliwe proszę o kontakt. Jolanta Zagdan

Dodaj swój komentarz

Twój podpis (pole wymagane):

Twój adres email (pole wymagane):

Twój komentarz (pole wymagane):