komentarze

 1. Bożena i Bogumił

  Piękne meble,solidne wykonanie,wspaniała obsługa.
  Polecamy.

 2. Włodzimież

  PIĘKNE SKÓRZANE MEBLE W PRZYZWOITEJ CENIE JAK NA DZISIEJSZE CZASY, POLECAM !!!

 3. Barbara i Mieczysław z Poznania

  Bardzo dziękuję za piekną kanapę i fotel.
  Jesteśmy bardzo zadowoleni i zachwyceni wykonaną przez Pana pracownię usługę. Wypoczynek pieknie się prezentuje i spełnia najwyższe standardy i nasze oczekiwania.
  Piękna skóra i dodam, że nawet nie spodziewaliśmy się, że tak nas zachwyci kolor i jakość jak również szybki termin wykonania usługi.
  Składamy również podziekowania dla Państwa kierowcy.
  Szczególnie dziękujemy za kontakt, cierpliwą i fachową pomoc w czasie realizacji zamówienia.
  Serdecznie Panu dziękujemy.
  Z poważaniem
  Barbara, Mieczysław

 4. Ewelina

  Kanapa piękna, wszystko zgodnie z zamówieniem. Ekspresowa realizacja. Jestem bardzo zadowolona i polecam.

 5. Łukasz z Wrocławia

  „Wzorowy Sprzedawca!! Super towar, odpowiednia jakość, przemiły kontakt. POLECAM ZDECYDOWANIE!!! dziękuję :)”

 6. Zuzanna

  Zamówiłam dwie sofy z funkcją spania: jedną 2-osobową, a drugą 3-osobową. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu transakcji. Sofy funkcjonalne zgodne z opisem. Wykonanie na największym poziomie. Ceny bardzo dostępne. Reasumując polecam wszystkim zainteresowanym.

 7. Mieczysław z rodziną

  Sofa i fotele wykonane bardzo starannie i solidnie , komplet świetnie się prezentuje ( na żywo jeszcze lepiej niż na zdjęciach ). Bezproblemowa transakcja mimo tego , że na odległość . Bardzo miły i uczynny kierowca z doświadczeniem, który za niewielką opłatą chętnie pomógł nam rozłożyć szybko sofę do wnoszenia na części ( III piętro – wąska klatka ) , wnieść i złożyć w mieszkaniu. Produkt jak i Firma godna polecenia , a do tego wszystko w rozsądnych cenach . Dziękujemy i życzymy wielu, wielu klientów !!!

 8. Teresa - Warszawa

  Polecam sofę Haddon oraz producenta ! Porządne wykonanie , mebel w całości ( tył – plecy ) wykonany w standardzie w prawdziwej skórze, funkcja spania która bez problemu pomieści 2 osoby. Do tego miły , rzeczowy kontakt i zero problemów . Dostawa do W-wy firmowym transportem producenta z wniesieniem po wcześniejszym uzgodnieniu. Polecam ponieważ nie warto przepłacać w sklepach stacjonarnych lub kupować takich rzeczy w marketach meblowych typu BODZIO. Dziękuje i pozdrawiam !!!

 9. Karolina

  Przepiękna sofa! Niedawno zamówiłam tę 3- os. w ciemnej eko-skórze i jestem bardzo zadowolona. Sofa jest solidnie wykonana i co najważniejsze jest wygodna i świetnie się prezentuje w salonie. Do sofy wzięłam 2 fotele typu finka również w ciemnej kolorystyce. Razem tworzą zgraną całość. To mój kolejny już zakup w tej firmie i jestem pod wrażeniem profesjonalizmu wykonania i obsługi klienta. Bardzo polecam!

Dodaj swój komentarz

Twój podpis (pole wymagane):

Twój adres email (pole wymagane):

Twój komentarz (pole wymagane):