komentarze

 1. Roman

  POLECAM !!! Meble super wykonane i dostarczone w ustalonym terminie. Cena jak na naturalną skórę na całości mebli, to naprawdę nieduża. Dziękuję i Pozdrawiam Serdecznie.

 2. Małgorzata

  Polecam. Profesjonalna obsługa, doradztwo i sama przyjemność kupowania od tej firmy

 3. Cezary

  Bardzo gorąco polecam sprzedającego.Dobry kontakt, miła obsługa i ekspresowa realizacja zamówienia. Pełen profesjonalizm. Oby więcej takich uczciwych i porządnych Firm !!!

 4. Grzegorz

  Rekomendacja najwyższa z możliwych !! Super kontakt ze sprzedawcą. Krótki okres oczekiwania na zamówienie. Sofa super jakości ! Na pewno nie pierwszy i nie ostatni zakup w tej firmie. Naprawdę polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. Zuza i Przemek

  „Z radością informujemy, iż jako szczęśliwi posiadacze kanapy helsinki dołączamy z mężem do rzeszy fanów kanap Waszej produkcji. Po prostu miłość od pierwszego wejrzenia. Nawet nasz 1,5 roczny synek skakał i piszczał na jej widok. Bardzo dziękujemy, pozdrawiamy i z pewnością będziemy polecać !!”

 6. Renata

  Dziękuję za miłą i profesjonalną obsługę.

 7. Mirosława Nowińska

  Bardzo ładny skórzany narożnik za przyzwoitą cenę ,miła i profesjonalna obsługa.Gorąco polecam

 8. Teresa

  Bardzo porządna i wygodna skórzana kanapa w przyzwoitej cenie ! Dobry kontakt , sprawnie i solidnie. Firma godna polecenia !!!

 9. Jacek

  Transakcja na 6+. Kontakt i pomoc sprzedającego. Kanapa super wygodna i solidnie wykonana .Polecam w 100%. Pełna kultura i profesjonalizm.

Dodaj swój komentarz

Twój podpis (pole wymagane):

Twój adres email (pole wymagane):

Twój komentarz (pole wymagane):