Tkaniny tapicerskie

Oferujemy prawdziwie bogaty wybór materiałów, z jakich będą zrobione Państwa meble! W ofercie czekają tkaniny obiciowe, tapicerskie, naturalna oraz eko-skóra. Dzięki takiemu bogatemu wyborowi, w połączeniu z szeroką pletą barw i faktur, możemy stworzyć wyposażenie – fotele czy narożniki, które będą zachwycać swoim niezwykłym, ponadczasowym charakterem. Współpracujemy z cenionymi i znanymi markami – dostawcami materiałów obiciowych, meblowych i dekoracyjnych, takimi jak Davis, Fargotex, Ridex, Toptextil lub Agmamito.

Materiały meblowe – wybierz naturalną skórę

Proponujemy Państwo wysokiej jakości tkaniny obiciowe i tapicerskie, które z całą pewnością zachwycą bez względu na to czy stanowią element sofy, kanapy czy fotela. Zachęcamy na wybór klasy samej w sobie decydując się na złożenie zamówienia u producenta Valldi. Atutem wykorzystania naturalnej skóry do produkcji wyposażenia, jest przede wszystkim to, że doskonale adaptuje się do warunków w swoim otoczeniu. Dodatkowo jest niezwykle miła w dotyku i od lat stanowi o luksusie i elegancji. Dlatego też tak doskonale sprawdza się w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach.

Inne tkaniny tapicerskie w naszej ofercie

Planujecie Państwo zakup wyposażenia do domu? Zachęcamy do zapoznania się z wzornikami, jakie przygotowaliśmy. Wysyłamy je naszym Klientom, aby mogli w domu dokonać ich oceny, a także dokładniej sprawdzić, co sprawdzi się w ich wnętrzu. W Valldi dokładamy wszelkich starań, aby podczas projektowania wyposażenia, dopasować się do Państwa potrzeb i wytycznych.

GRUPA 1		eko-skóra		pobierz*
GRUPA 1		tkaniny			pobierz*
GRUPA 2		eko-skóra		pobierz*
GRUPA 2		tkaniny			pobierz*
GRUPA 3		tkaniny			pobierz*
GRUPA 4		tapicersko-zasłonowe	pobierz*
* - pliki spakowane *.zip, po pobraniu należy rozpakować