ORLANDO – funkcja wypoczynkowakomentarze

 1. DW

  Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami kanapy Orlando i fotela uszaka. Meble są nie tylko piękne, ale niezwykle wygodne a przy tym wykonane z dbałością o szczegóły. Zamówienie zostało wykonane i dostarczone dużo przed terminem, a dostawa przebiegła absolutnie bez zakłóceń. Szczerze polecam firmę Pana Waldemara.

 2. Ola

  Zamówiłam sofę Orlando, z funkcją spania, w większym rozmiarze, z pufą otwieraną. Cały zestaw jest po prostu przepiękny, idealny! Jakość wykonania jest również bez zarzutu. Bez porównania z tym co mamy dostępne na rynku…Kontakt z Panem Waldemarem – na bierząco. Dostawa na drugi koniec Polski – do Lublina, była dosłownie w punkt, co do godziny. Pan Kierowca z firmy – przemiły, kanapę złożyl w kilka minut… :) Z całego serca polecam firmę!

 3. Piotr Sz.

  Ta sofa w pomieszczeniu to gwarancja nadaniu mu niepowtarzalnego charakteru. Każdy kto przychodzi pyta się gdzie została za kupiona a ja z przyjemnością polecam Pana Waldka oraz tę rodzinna firmę. Produkt jest wręcz luksusowy, wykonany z dbałością o każdy szczegół. Cena za taki produkt jest atrakcyjna, sądzę, że w sklepie kosztowałby o 40% więcej. Polecam tkaniny połączenie tkanin zasłonowych z welurami, wygląda niepowtarzalnie.

 4. Gośka

  Jestem szczęśliwą posiadaczką tej sofy. Jest ona starannie i solidnie wykonana. Dużą zaletą jest możliwość indywidualnego wyboru tkanin oraz fachowe doradztwo Pana Waldka – producenta sofy. Można w 100% zaufać tej firmie. Oby było więcej takich fachowców w pozostałych dziedzinach w naszym kraju – to Polska byłaby bogatym krajem.
  Szczerze polecam!!!!!!
  Gośka

Dodaj swój komentarz

Twój podpis (pole wymagane):

Twój adres email (pole wymagane):

Twój komentarz (pole wymagane):

*